Kurumsal Çözümler

Zincir Marketler

Marketler ihtiyaca göre uzun ya da kısa vakit geçirilen ancak gün içerisinde birçok insanın ziyaret ettiği alanlardır. Özellikle geniş bir araziye kurulan zincir market alanlarında elektrikli araç şarj ünitesi bulunması, elektrikli araç sahibi market ziyaretçilerinin burayı tercih etmelerine olanak sağlar. Kullanıcılar marketlerde geçirdikleri sürede elektrikli araçlarını şarj edebilir ve bu sürede market alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Bu sayede vakitlerini verimli değerlendirebilirler.

Zincir marketlerde bulunan elektrikli araç şarj üniteleri, işletme için ek gelir sağlar. Ayrıca işletme ile şarj ünitelerinin kullanımı arasında çapraz kampanyalar gerçekleştirilebilir. Bu şekilde elektrikli araç sahipleri için farklı avantajlar yaratılabilir ve hem alışveriş hem de şarj işlemleri için bu noktalar tercih etmeleri sağlanabilir. Şarj istasyonları dışarıdan gelecek kullanıcılara da açılarak ek gelir elde edilebilir.

EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan Tuncmatik CHARGE ile birçok insanın gün içerisinde ziyaret ettiği zincir marketlerin altyapısına ve ihtiyacına uygun elektrikli araç şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, elektrik sektöründeki 50 yıllık deneyimiyle geliştirdiği şarj cihazlarıyla istediğiniz sayıda üniteyi market arazinize kurar. Kullanıcıların şarj tüketimi, hizmet bedelleri ve marketlerin tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu kontrol edilebilir, rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf edilebilir.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona kurulum, danışmanlık ve altyapı desteği sunmaktadır. En uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir, uygulama ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Zincir Marketler