shutterstock_2209405247

50 +

Yıllık Deneyim
shutterstock_2228875755

BİZ KİMİZ ?

50 yılı aşkın enerji deneyimi

Türkiye’nin en geniş elektrikli ürün yelpazesine sahip olan tuncmatik, Kesintisiz Güç Kaynakları, Akü Çözümleri, Regülatörler, Endüstriyel Enerji Çözümleri, Enerji Koruma Prizleri, Solar Enerji Çözümleri (Fotovoltaik) gibi ürün gruplarıyla hem endüstriyel hem de bireysel kullanıcılara 50 yıldır kesintisiz çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

1969’dan bugüne ‘iyi elektrik’

tuncmatik 1969 yılında Türkiye’de elektrik ve elektronik konusunda yerli üretim yapmak amacı ile İstanbul’da kuruldu. 1970’li yıllarda tuncmatik adının yurt çapında yayılmasını sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan TV voltaj regülatörü üretimine başladı. Daha sonrasında 1980’lerde ülkemizde artan enerji sıkıntısına bir çözüm bulmak amacı ile alternatör ve jeneratör üretimine, 1990’larda Türk piyasasına yeni giren kişisel bilgisayarlar ile kesintisiz güç kaynakları konusunda çözümler getirerek geçmişten günümüze Türkiye’nin gelişen ihtiyaçları konusunda her geçen gün yeni çözümler getirerek Türkiye’nin enerji çözümleri markası olarak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, herkesin sahip olduğumuz enerji ve kaynaklara en iyi şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu vizyonumuz ile çıktığımız bu yolda misyonumuz, iyi elektriği kesintisiz ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmak.

NE YAPIYORUZ?

Değişen teknolojiye her zaman yeni çözümler bulan ilklerin öncüsü tuncmatik

50 yılı aşkın enerji deneyimi, sektöründe öncü elektrik çözümleri
sunan, üretici, uzman bir güven markası.

7 bölgede teknik servis ağı

Kesintisiz hizmet ve çözüm olanakları

1582 +

Charging sessions

650 m

Green kms driven

562 +

Service Stations

282 +

Electric Vehicles

ÜYELİK VE FİYATLAR

Aracınızın istasyondan çektiği enerji kWh bazlı ölçülerek ücretlendirme yapılmaktadır.

AC Soket Tarifesi

6,30
kWh
Şarj tamamlanınca soketinizi çekmeniz gerekir. Aksi halde diğer müşterilerin kullanımını engellemiş olacağınızdan ilave bedel yansıtılır.

DC Soket Tarifesi

7,99
kWh
Şarj tamamlanınca soketinizi çekmeniz gerekir. Aksi halde diğer müşterilerin kullanımını engellemiş olacağınızdan ilave bedel yansıtılır.