Kurumsal Çözümler

Restoranlar ve Dinlenme Merkezleri

Elektrikli araç sahipleri araçlarını şarj ederken bu süreci verimli bir şekilde geçirebilecekleri alanları değerlendirmek isterler. Yeme-içme faaliyeti gerçekleştirilen, çeşitli buluşmaların düzenlendiği restoranlarda elektrikli araç şarj cihazlarının bulunması kullanıcıların bu işletmeleri tercih etmelerine yardımcı olabilir. Elektrikli araç sahipleri bu alanlarda geçirdikleri süre içerisinde hem yeme-içme başta olmak üzere bazı ihtiyaçlarını giderebilirler hem de zamandan tasarruf ederek araçlarını şarj edebilirler. Bu zaman değerlendirmesi sayesinde restoranların gelirleri ve kullanıcıların bu alanlara geri dönüş oranı artışa geçebilir.

Özellikle şehirlerarası yolculuğa çıkanların mutlaka uğradığı dinlenme tesisleri de elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu için ideal noktalardandır. Şehirlerarası yollarda arabaların yakıt-şarj, yolcuların ise çeşitli ihtiyaçları doğabilir. Yollar üzerindeki dinlenme tesislerine kurulacak şarj istasyonlarıyla tüm bu ihtiyaçların bir arada değerlendirilebileceği ideal bir alan yaratılabilir. Şarj süresince bu alanlar değerlendirileceği için tesisteki işletmeler ek gelir sağlayabilir, yolcular marketlerden restoranlara birçok işletmeden faydalanabilir. Ayrıca aracın en kısa sürede şarj edilerek zaman kaybetmeden yola dönmesi sağlanabilir.

EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan, 50 yıllık sektör deneyimiyle geliştirdiği cihazlarıyla fark yaratan Tuncmatik CHARGE ile çeşitli restoranlar ve özellikle şehirlerarası yolların uğrak noktalarından dinlenme tesislerine altyapıları ve ihtiyaçlarına uygun elektrikli araç şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, ziyaretçi yoğunluğunuza göre istediğiniz sayıda üniteyi hedeflediğiniz alanlara kurar. Kullanıcıların şarj tüketimi, hizmet bedelleri ve istasyonların tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu kontrol edilebilir, rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf edilebilir. Bu sayede araçların en kısa sürede yola çıkması sağlanır.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona kurulum, danışmanlık ve altyapı desteği sunmaktadır. İşletmenize en uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir; keşif, uygulama, projelendirme ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın etkili ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Restoranlar ve Dinlenme Merkezleri