Kurumsal Çözümler

Kamu Kurumları ve Belediyeler

İnsanların yaşamlarında ihtiyaçları olan bazı işlerini halletmek için ziyaret ettikleri devlet daireleri, belediyeler ve çeşitli kamu kurumları bazı durumlarda uzun vakit geçirilen alanlardır. Bu gibi kurumlarda elektrikli araç şarj istasyonlarının bulunması hem devlet işleri için kurumları ziyaret eden araç sahiplerinin hem de bu kurumlarda çalışan personellerin zamandan tasarruf ederek işlerini sürdürmelerine yardımcı olur.

Kamu kurumları ve belediyeler çevre dostu enerjiye ev sahipliği yaparak elektrik enerjisi kullanımına öncülük edebilirler. Ayrıca kamu kurumlarında yer alacak olan şarj istasyonları, dışarıdan gelecek kullanıcılara açılabilir ve bu kurumlar işletmelerine ek gelir sağlayabilirler.

EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan Tuncmatik CHARGE ile birçok insanın uğrak noktası olan kamu kuruluşlarının ve belediyelerin altyapısına ve ihtiyacına uygun elektrikli araç şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, 50 yıllık sektör deneyimiyle geliştirdiği şarj cihazlarıyla istediğiniz sayıda üniteyi hedeflediğiniz alanlara kurar. Kullanıcıların şarj tüketimi, hizmet bedelleri ve işletmelerin tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu izlenebilir, rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf edilebilir ve bekleme olmadan şarj işlemine başlanabilir.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona kurulum, danışmanlık, altyapı ve teknik servis desteği sunmaktadır. En uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir, uygulama ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Kamu Kurumları