• Filo Çözümleri
  • Günümüzde gittikçe büyüyen kargo firmaları, her gün genişleyen hizmet bölgeleriyle bünyelerinde birçok araca ihtiyaç duymaktadır. İlerleyen dönemlerde elektrik enerjisinin kullanımının yaygınlaşmasıyla kargo şirketlerinin araç filolarında da elektrikli araçlar yer almaya başlayacaktır. Kargo firmaları araç sayıları arttıkça bünyelerinde elektrikli araç şarj üniteleri bulundurarak şarj sorununu kendi içlerinde çözebilir ve dağıtımların kesintisiz gerçekleşmesini sağlayabilir.
    Bu hizmet şirketler, kurumsal firmalara kısa-uzun dönem araç temini gerçekleştiren filolar için de etkili bir çözüm olabilir. Bu filoların elektrikli araç sayıları arttıkça bünyelerindeki şarj istasyonu ya da üniteleriyle araç hizmetinin devam edebilmesini sağlayabilirler. Ayrıca filo bünyelerinde elektrikli araçların bulunması, bu araçların kullanımına teşvik sağlayabilir.
    Elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu ve işletmesi için gerekli olan EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan Tuncmatik CHARGE ile araç filosu bulunan işletmeleriniz için altyapısına ve ihtiyacına uygun elektrikli araç şarj üniteleri oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, 50 yıllık elektrik sektör deneyimiyle geliştirdiği elektrikli araç şarj cihazlarını, işletmenizin kapasitesine göre istediğiniz sayıda kurar.
    İstasyonlardaki şarj tüketimi Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumları da kontrol edilebilir.
    Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona anahtar teslim kurulum, danışmanlık, altyapı ve teknik servis desteği sunmaktadır. Kargo ve araç filo şirketleriniz için en uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir, uygulama ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.