Kurumsal Çözümler

Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşları insan trafiğinin yoğun olduğu ve ihtiyaca göre uzun vakit geçirilebilen alanlardan bir diğeridir. Zamandan tasarrufun çok değerli olduğu bu kurumlarda elektrikli araç sahipleri için şarj istasyonlarının bulunması hem hastalar hem de hasta yakınları için büyük kolaylıklar sağlar.

Sağlık kuruluşlarında elektrikli araç şarj cihazlarının bulunması, hem kullanıcıların buralarda geçirdikleri vakitte şarj ihtiyaçlarını karşılamalarını hem de doğacak acil durumlara karşı hazırlıklı olmalarını sağlar. Aynı kolaylık bu kuruluşlarda çalışan elektrikli araç sahipleri için de geçerlidir. Sağlık personelleri çalışma süreleri içerisinde araçlarını şarj ederek vakit tasarrufu sağlayabilirler. Elektrikli araç şarj cihazları sayesinde sağlık kuruluşları işletmelerine ek gelir sağlayabilirler. Bu cihazları dışarıdan gelecek araç sahiplerinin kullanımına açmak işletmeler için gelir artışına yardımcı olabilir.

EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan Tuncmatik CHARGE ile sağlık kuruluşları için altyapıları ve ihtiyaçlarına uygun elektrikli araç şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. 50 yıllık sektör deneyimiyle geliştirdiği cihazlarıyla fark yaratan Tuncmatik CHARGE, ziyaretçi yoğunluğunuza göre istediğiniz sayıda üniteyi hedeflediğiniz alanlara kurar. Kullanıcıların şarj tüketimi, hizmet bedelleri ve istasyonların tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca işletmede çalışan personeller ve hastane ziyaretçileri Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu kontrol edilebilir, rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf ederek araçlarını şarj edebilirler.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona kurulum, danışmanlık ve altyapı desteği sunmaktadır. İşletmenize en uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir; keşif, uygulama, projelendirme ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın etkili ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Sağlık Kuruluşları