Kurumsal Çözümler

Oteller ve Konaklama Hizmetleri

Her gün binlerce insanı konuk eden oteller ve diğer konaklama alanları, elektrikli şarj istasyonlarının bulunması gereken ideal noktalardan bir diğeridir. Ziyaret sebebi ne olursa olsun birçok araç, otel otoparklarında uzun süre park halinde bulunur. Bu noktalarda elektrikli araç kullanıcıları için şarj ünitelerinin olması ziyaretçiler için büyük kolaylık, işletmeler içinse avantaj sağlar.

Bünyesinde şarj istasyonu bulunan oteller, elektrikli araç kullanıcılarının konaklama tercihlerini etkiler. Özellikle şehirlerarası yolculuklarda tercih edilen otellerde şarj istasyonlarının bulunması, araç sahiplerinin bu işletmelere doğrudan yönelmesini sağlar. Bu sayede kullanıcıların konaklamalarında şarj ihtiyaçlarını düşünmelerine gerek kalmaz.

Otoparklarında şarj üniteleri bulundurdukları için tercih edilen oteller ve diğer konaklama işletmeleri, ziyaretçi sayılarını ve bununla birlikte gelirlerini artırabilirler. İşletmeler hem konaklama hem de şarj ücreti tahsil ederek ek gelir elde edebilirler. Oteller bu yenilikçi özellikle fark yaratarak ön plana çıkabilir ve çevreci dönüşümün bir parçası olabilirler.

Elektrikli araç şarj istasyonu işletmesi için gerekli olan EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan Tuncmatik CHARGE ile oteller ve diğer konaklama işletmelerinizin altyapısına ve ihtiyacına uygun elektrikli araç şarj üniteleri oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, 50 yıllık sektör deneyimiyle geliştirdiği elektrikli araç şarj cihazlarıyla işletmenizin ziyaretçi kapasitesine göre istediğiniz sayıda üniteyi otel otoparklarınıza kurar.

Kullanıcıların şarj tüketimi, hizmet bedelleri ve istasyonun tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir. Ayrıca Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu kontrol edilebilir, otel ziyaretçileriniz rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf ederek araçlarının şarj ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona anahtar teslim kurulum, danışmanlık, altyapı ve teknik servis desteği sunmaktadır. Otel ve konaklama işletmeleriniz için en uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir, uygulama ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Otel ve Konaklama