Kurumsal Çözümler

Oto Galeriler ve Servisler

Araç sahibi olmak isteyenlerin ziyaret ettiği ve otomobillerin vitrini olarak adlandırabileceğimiz oto galeriler, ürünlerin en göz alıcı özelliklerinin ilk kez görüleceği yerlerden birisidir. Söz konusu elektrikli araçlar da işletmelerde yer alarak ziyaretçilere tanıtılır. Bu süreçlerde araçların şarj ihtiyaçları doğar. Bu nedenle oto galerilere elektrikli araç şarj istasyonu kurularak araçların yakıt ihtiyaçları giderilebilir.

Bu şarj istasyonları sayesinde oto galerilerde araçların tanıtımı kesintisiz olarak devam eder. İşletmeler bu yenilikçi ve çevre dostu araçları ziyaretçilerine tanıtarak sürdürülebilir dönüşüme katkıda bulunabilirler. Ayrıca mevcut şarj istasyonu ile aracın şarj sürecini göstererek ziyaretçilere deneyim sunabilirler.

Oto galeriler şarj ünitelerini dışarıdan ziyaretçilerin kullanımına açarak işletmeleri için ek gelir de elde edebilirler.

Araçların bakımının ve tamirat işlemlerinin yapıldığı servisler de elektrikli araç şarj ünitelerinin bulunabileceği alanlardan birisidir. Araçların serviste geçirdikleri süre içerisinde bakımın doğru bir şekilde gerçekleşmesi için şarj gereksinimleri doğar. Bu ihtiyacın bulunduğu alanda giderilmesi işletmeler için kolaylık sağlar.

EPDK Şarj Ağı İşletmeci lisansına sahip sayılı kuruluşlardan, 50 yıllık sektör deneyimiyle geliştirdiği cihazlarıyla fark yaratan Tuncmatik CHARGE ile oto galeriler ve araç servislerinin altyapıları ve ihtiyaçlarına uygun elektrikli araç şarj istasyonları oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE, ziyaretçi yoğunluğunuza göre istediğiniz sayıda üniteyi hedeflediğiniz alanlara kurar. İşletmenin ve dışarıdan gelen kullanıcıların şarj tüketimleri, hizmet bedelleri ve istasyonların tüm şarj gelirleri Tuncmatik CHARGE E-Mobilite Yönetim Paneli üzerinden gerçek zamanlı olarak kolayca takip edilebilir.

Tuncmatik CHARGE mobil uygulaması üzerinden istasyonların uygunluk durumu kontrol edilebilir, rezervasyon yönetimiyle zamandan tasarruf edilebilir. Ayrıca uygulama üzerinden bünyesinde şarj istasyonu bulunan araç bakım servisleri de keşfedilebilir.

Tuncmatik CHARGE ekibi, elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen işletmeler için baştan sona kurulum, danışmanlık ve altyapı desteği sunmaktadır. İşletmenize en uygun fikirleri teknik ekiplerimizle birlikte belirleyebilir; keşif, uygulama, projelendirme ve altyapı kontrolleri için randevu oluşturabilirsiniz. Tuncmatik CHARGE’ın etkili ticari işletme çözümleriyle işletmenizin gelirini artırabilirsiniz.

Oto Galeriler ve Servisler